Mold W143 2 Cavity 4″ inch / 107 mm Separate
| Weight | 0.300 kg |
|---|---|
| Grease | Recommended for improving the detachment |
| Manufacturer | Baitmold |
| Material | artificial stone |
| Model | Mold W143 2 Cavity 4″ inch / 107 mm Separate |
| Prototype | Bubbring Shaker |
| The amount of bait | 2 |
| The size of the bait | 4" inch / 107 mm |
33.45 USD
Additional information
| Weight | 0.300 kg |
|---|---|
| Grease | Recommended for improving the detachment |
| Manufacturer | Baitmold |
| Material | artificial stone |
| Model | Mold W143 2 Cavity 4″ inch / 107 mm Separate |
| Prototype | Bubbring Shaker |
| The amount of bait | 2 |
| The size of the bait | 4" inch / 107 mm |











WhatsApp
Viber
Email