Mold W644 1.65″ inch / 42 mm
| Weight | 0.100 kg |
|---|---|
| Grease | Recommended for improving the detachment |
| Manufacturer | Baitmold |
| Material | artificial stone |
| Model | Mold W644 1.65" inch / 42 mm |
| Prototype | Lunker City Fin-S Shad |
| The amount of bait | 1 |
| The size of the bait | 1.65" inch / 42 mm |
10.20 USD
Additional information
| Weight | 0.100 kg |
|---|---|
| Grease | Recommended for improving the detachment |
| Manufacturer | Baitmold |
| Material | artificial stone |
| Model | Mold W644 1.65" inch / 42 mm |
| Prototype | Lunker City Fin-S Shad |
| The amount of bait | 1 |
| The size of the bait | 1.65" inch / 42 mm |











WhatsApp
Viber
Email