Mold W865 4 Cavity 5.9″ inch / 150 mm
| Weight | 0.900 kg |
|---|---|
| Grease | Recommended for improving the detachment |
| Manufacturer | Baitmold |
| Material | artificial stone |
| Model | Mold W865 4 Cavity 5.9″ inch / 150 mm |
| Prototype | Tanta |
| The amount of bait | 4 |
| The size of the bait | 5.9" inch / 150 mm |
87.10 USD
Additional information
| Weight | 0.900 kg |
|---|---|
| Grease | Recommended for improving the detachment |
| Manufacturer | Baitmold |
| Material | artificial stone |
| Model | Mold W865 4 Cavity 5.9″ inch / 150 mm |
| Prototype | Tanta |
| The amount of bait | 4 |
| The size of the bait | 5.9" inch / 150 mm |













WhatsApp
Viber
Email