Mold V1030 3.2″ inch / 81 mm
| Weight | 0.610 kg |
|---|---|
| Grease | Recommended for improving the detachment |
| Manufacturer | Baitmold |
| Material | artificial stone |
| Model | Mold V1030 3.2" inch / 81 mm |
| Prototype | Sleeper gill |
| The amount of bait | 1 |
| The size of the bait | 3.2" inch / 81 mm |
24.35 USD
Additional information
| Weight | 0.610 kg |
|---|---|
| Grease | Recommended for improving the detachment |
| Manufacturer | Baitmold |
| Material | artificial stone |
| Model | Mold V1030 3.2" inch / 81 mm |
| Prototype | Sleeper gill |
| The amount of bait | 1 |
| The size of the bait | 3.2" inch / 81 mm |











WhatsApp
Viber
Email