Mold V1045 5″ inch / 125 mm
| Weight | 0.280 kg |
|---|---|
| Grease | Recommended for improving the detachment |
| Manufacturer | Baitmold |
| Material | artificial stone |
| Model | Mold V1045 5" inch / 125 mm |
| Prototype | DieZel Minnow Z |
| The amount of bait | 1 |
| The size of the bait | 5" inch / 125 mm |
22.60 USD
Additional information
| Weight | 0.280 kg |
|---|---|
| Grease | Recommended for improving the detachment |
| Manufacturer | Baitmold |
| Material | artificial stone |
| Model | Mold V1045 5" inch / 125 mm |
| Prototype | DieZel Minnow Z |
| The amount of bait | 1 |
| The size of the bait | 5" inch / 125 mm |











WhatsApp
Viber
Email