Mold T760 5.5″ inch / 105 mm
| Weight | 0.400 kg |
|---|---|
| Grease | Recommended for improving the detachment |
| Manufacturer | Baitmold |
| Material | artificial stone |
| Model | Mold T760 5.5" inch / 105 mm |
| Prototype | Select Freek |
| The amount of bait | 1 |
| The size of the bait | 5.5" inch / 105 mm |
18.80 USD
Additional information
| Weight | 0.400 kg |
|---|---|
| Grease | Recommended for improving the detachment |
| Manufacturer | Baitmold |
| Material | artificial stone |
| Model | Mold T760 5.5" inch / 105 mm |
| Prototype | Select Freek |
| The amount of bait | 1 |
| The size of the bait | 5.5" inch / 105 mm |













WhatsApp
Viber
Email