Mold W121 2,4 inch \ 61 mm
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Manufacturer | Baitmold |
| Model | Mold W121 2,4 inch 61 mm |
| The size of the bait | 2,4 inch 61 mm |
| Material | artificial stone |
| Grease | Recommended for improving the detachment |
| Prototype | Lentochnik |
| The amount of bait | 1 |
10.20 USD
Additional information
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Manufacturer | Baitmold |
| Model | Mold W121 2,4 inch 61 mm |
| The size of the bait | 2,4 inch 61 mm |
| Material | artificial stone |
| Grease | Recommended for improving the detachment |
| Prototype | Lentochnik |
| The amount of bait | 1 |








WhatsApp
Viber
Email