Mold W136 2,5 inch / 64 mm
| Weight | 0.100 kg |
|---|---|
| Manufacturer | Baitmold |
| Model | Mold W136 2,5 inch / 64 mm |
| Material | artificial stone |
| The size of the bait | 2,5 inch / 64 mm |
| Grease | Recommended for improving the detachment |
| Prototype | Reins Bubbling Shaker |
| The amount of bait | 1 |
10.80 USD
Additional information
| Weight | 0.100 kg |
|---|---|
| Manufacturer | Baitmold |
| Model | Mold W136 2,5 inch / 64 mm |
| Material | artificial stone |
| The size of the bait | 2,5 inch / 64 mm |
| Grease | Recommended for improving the detachment |
| Prototype | Reins Bubbling Shaker |
| The amount of bait | 1 |








WhatsApp
Viber
Email