Additional information
| Weight | 0.100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 56 × 30 × 22 mm |
| Manufacturer | Baitmold |
| Model | W43-D |
| Material | artificial stone |
| The size of the bait | 45 mm (x2) |
| The amount of bait | 56 x 30 x 22 |
| Grease | Recommended for improving the detachment |
| Prototype | Polaris |



WhatsApp
Viber
Email
Reviews
There are no reviews yet.