Mold C854 3.5″ inch / 89 mm
| Weight | 0.270 kg |
|---|---|
| Grease | Recommended for improving the detachment |
| Manufacturer | Baitmold |
| Material | artificial stone |
| Model | Mold C854 3.5″ inch / 89 mm |
| Prototype | Chunky D |
| The amount of bait | 1 |
| The size of the bait | 3.5" inch / 89 mm |
17.50 USD
Additional information
| Weight | 0.270 kg |
|---|---|
| Grease | Recommended for improving the detachment |
| Manufacturer | Baitmold |
| Material | artificial stone |
| Model | Mold C854 3.5″ inch / 89 mm |
| Prototype | Chunky D |
| The amount of bait | 1 |
| The size of the bait | 3.5" inch / 89 mm |











WhatsApp
Viber
Email