Mold B672 3.9″ inch / 100 mm
| Weight | 0.200 kg |
|---|---|
| Grease | Recommended for improving the detachment |
| Manufacturer | Baitmold |
| Material | artificial stone |
| Model | Mold B672 3.9" inch / 100 mm |
| The amount of bait | 1 |
| The size of the bait | 3.9" inch / 100 mm |
| Prototype | authoring |
15.60 USD
Additional information
| Weight | 0.200 kg |
|---|---|
| Grease | Recommended for improving the detachment |
| Manufacturer | Baitmold |
| Material | artificial stone |
| Model | Mold B672 3.9" inch / 100 mm |
| The amount of bait | 1 |
| The size of the bait | 3.9" inch / 100 mm |
| Prototype | authoring |











WhatsApp
Viber
Email