Mold B670 4.1″ inch / 105 mm
| Weight | 0.270 kg |
|---|---|
| Grease | Recommended for improving the detachment |
| Manufacturer | Baitmold |
| Material | artificial stone |
| Model | Mold B670 4.1" inch / 105 mm |
| Prototype | Bobbi |
| The amount of bait | 1 |
| The size of the bait | 4.1" inch / 105 mm |
16.60 USD
Additional information
| Weight | 0.270 kg |
|---|---|
| Grease | Recommended for improving the detachment |
| Manufacturer | Baitmold |
| Material | artificial stone |
| Model | Mold B670 4.1" inch / 105 mm |
| Prototype | Bobbi |
| The amount of bait | 1 |
| The size of the bait | 4.1" inch / 105 mm |











WhatsApp
Viber
Email