Mold V1068 3.5″ inch / 77 mm
| Weight | 0.240 kg |
|---|---|
| Grease | Recommended for improving the detachment |
| Manufacturer | Baitmold |
| Material | artificial stone |
| Model | Mold V1068 3.5" inch / 77 mm |
| Prototype | Fanatik Boxer |
| The amount of bait | 1 |
| The size of the bait | 3.5" inch / 77 mm |
14.20 USD
Additional information
| Weight | 0.240 kg |
|---|---|
| Grease | Recommended for improving the detachment |
| Manufacturer | Baitmold |
| Material | artificial stone |
| Model | Mold V1068 3.5" inch / 77 mm |
| Prototype | Fanatik Boxer |
| The amount of bait | 1 |
| The size of the bait | 3.5" inch / 77 mm |











WhatsApp
Viber
Email