Mold T127 2,2inch / 56 mm
| Weight | 0.100 kg |
|---|---|
| Manufacturer | Baitmold |
| Model | Mold T127 2,2inch / 56 mm |
| Material | artificial stone |
| The size of the bait | 2,2inch / 56 mm |
| Grease | Recommended for improving the detachment |
| Prototype | Angry Spin |
| The amount of bait | 1 |
11.40 USD
Additional information
| Weight | 0.100 kg |
|---|---|
| Manufacturer | Baitmold |
| Model | Mold T127 2,2inch / 56 mm |
| Material | artificial stone |
| The size of the bait | 2,2inch / 56 mm |
| Grease | Recommended for improving the detachment |
| Prototype | Angry Spin |
| The amount of bait | 1 |








WhatsApp
Viber
Email