Additional information
| Weight | 0.100 kg |
|---|---|
| Manufacturer | Baitmold |
| Model | Mold W01 2" inch / 50 mm |
| Material | artificial stone |
| The size of the bait | 2" inch / 50 mm |
| The amount of bait | 2 |
| Grease | Recommended for improving the detachment |
| Prototype | Tipsy |
| Weight | 0.100 kg |
|---|---|
| Manufacturer | Baitmold |
| Model | Mold W01 2" inch / 50 mm |
| Material | artificial stone |
| The size of the bait | 2" inch / 50 mm |
| The amount of bait | 2 |
| Grease | Recommended for improving the detachment |
| Prototype | Tipsy |
10.40 USD
| Weight | 0.100 kg |
|---|---|
| Manufacturer | Baitmold |
| Model | Mold W01 2" inch / 50 mm |
| Material | artificial stone |
| The size of the bait | 2" inch / 50 mm |
| The amount of bait | 2 |
| Grease | Recommended for improving the detachment |
| Prototype | Tipsy |
Reviews
There are no reviews yet.