Additional information
| Weight | 0.100 kg |
|---|---|
| Manufacturer | Baitmold |
| Model | Mold W09 2.8" inch / 70 mm |
| Material | artificial stone |
| The size of the bait | 2.8" inch / 70 mm |
| Grease | Recommended for improving the detachment |
| Prototype | Sexy impact |
| The amount of bait | 1 |
| Weight | 0.100 kg |
|---|---|
| Manufacturer | Baitmold |
| Model | Mold W09 2.8" inch / 70 mm |
| Material | artificial stone |
| The size of the bait | 2.8" inch / 70 mm |
| Grease | Recommended for improving the detachment |
| Prototype | Sexy impact |
| The amount of bait | 1 |
11.40 USD
| Weight | 0.100 kg |
|---|---|
| Manufacturer | Baitmold |
| Model | Mold W09 2.8" inch / 70 mm |
| Material | artificial stone |
| The size of the bait | 2.8" inch / 70 mm |
| Grease | Recommended for improving the detachment |
| Prototype | Sexy impact |
| The amount of bait | 1 |
Reviews
There are no reviews yet.