Mold W118 2 inch\ 50 mm
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Manufacturer | Baitmold |
| Model | Mold W118 2 inch 50 mm |
| Material | artificial stone |
| The size of the bait | 2 inch 50 mm |
| Grease | Recommended for improving the detachment |
| Prototype | fish tail bait breath |
| The amount of bait | 1 |
9.60 USD
Additional information
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Manufacturer | Baitmold |
| Model | Mold W118 2 inch 50 mm |
| Material | artificial stone |
| The size of the bait | 2 inch 50 mm |
| Grease | Recommended for improving the detachment |
| Prototype | fish tail bait breath |
| The amount of bait | 1 |









WhatsApp
Viber
Email