Additional information
| Weight | 0.120 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 20 × 22 mm |
| Manufacturer | Baitmold |
| Model | W33-S |
| Material | artificial stone |
| The size of the bait | 38 mm |
| Grease | Recommended for improving the detachment |
| Prototype | Tanta |
| Weight | 0.120 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 20 × 22 mm |
| Manufacturer | Baitmold |
| Model | W33-S |
| Material | artificial stone |
| The size of the bait | 38 mm |
| Grease | Recommended for improving the detachment |
| Prototype | Tanta |
10.40 USD
| Weight | 0.120 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 20 × 22 mm |
| Manufacturer | Baitmold |
| Model | W33-S |
| Material | artificial stone |
| The size of the bait | 38 mm |
| Grease | Recommended for improving the detachment |
| Prototype | Tanta |
Reviews
There are no reviews yet.