Mold W719 6 Cavity 4″ inch / 100 mm
| Weight | 0.800 kg |
|---|---|
| Grease | Recommended for improving the detachment |
| Manufacturer | Baitmold |
| Material | artificial stone |
| Model | Mold W719 6 Cavity 4″ inch / 100 mm |
| Prototype | Tanta |
| The amount of bait | 6 |
| The size of the bait | 4" inch / 100 mm |
72.95 USD
Additional information
| Weight | 0.800 kg |
|---|---|
| Grease | Recommended for improving the detachment |
| Manufacturer | Baitmold |
| Material | artificial stone |
| Model | Mold W719 6 Cavity 4″ inch / 100 mm |
| Prototype | Tanta |
| The amount of bait | 6 |
| The size of the bait | 4" inch / 100 mm |













WhatsApp
Viber
Email