Mold W839 3 Cavity 2.7″ inch / 68 mm Separate
| Weight | 0.350 kg |
|---|---|
| Grease | Recommended for improving the detachment |
| Manufacturer | Baitmold |
| Material | artificial stone |
| Model | Mold W839 3 Cavity 2.7″ inch / 68 mm Separate |
| Prototype | REDBEE |
| The amount of bait | 3 |
| The size of the bait | 2.7" inch / 68 mm |
32.50 USD
Additional information
| Weight | 0.350 kg |
|---|---|
| Grease | Recommended for improving the detachment |
| Manufacturer | Baitmold |
| Material | artificial stone |
| Model | Mold W839 3 Cavity 2.7″ inch / 68 mm Separate |
| Prototype | REDBEE |
| The amount of bait | 3 |
| The size of the bait | 2.7" inch / 68 mm |











WhatsApp
Viber
Email