Mold W132 1,6 inch / 40 mm
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Manufacturer | Baitmold |
| Model | Mold W132 1,6 inch / 40 mm |
| Material | artificial stone |
| The size of the bait | 1,6 inch / 40 mm |
| Grease | Recommended for improving the detachment |
| Prototype | LJ Troutino |
| The amount of bait | 1 |
9.00 USD
Additional information
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Manufacturer | Baitmold |
| Model | Mold W132 1,6 inch / 40 mm |
| Material | artificial stone |
| The size of the bait | 1,6 inch / 40 mm |
| Grease | Recommended for improving the detachment |
| Prototype | LJ Troutino |
| The amount of bait | 1 |







WhatsApp
Viber
Email