Mold W815 4 cavity 2″ inch / 50 mm
| Weight | 0.300 kg |
|---|---|
| Grease | Recommended for improving the detachment |
| Manufacturer | Baitmold |
| Material | artificial stone |
| Model | Mold W815 4 cavity 2″ inch / 50 mm |
| Prototype | Berkley Gulp Sandworm |
| The amount of bait | 4 |
| The size of the bait | 2" inch / 50 mm |
37.45 USD
Additional information
| Weight | 0.300 kg |
|---|---|
| Grease | Recommended for improving the detachment |
| Manufacturer | Baitmold |
| Material | artificial stone |
| Model | Mold W815 4 cavity 2″ inch / 50 mm |
| Prototype | Berkley Gulp Sandworm |
| The amount of bait | 4 |
| The size of the bait | 2" inch / 50 mm |











WhatsApp
Viber
Email